Apo-Ibuprofen tbl.por.flm.30x400mg

Registrovaný léčivý přípravek
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód SUKL: 0125525
Výrobce: AAAAA12
skladem
expedujeme: 28. 9. 2021
Ihned k vyzvednutí v lékárně Pohořelice: Poslední kusy
Ihned k vyzvednutí v lékárně Klobouky: Více než 5 balení
69 Kč
63 Kč bez DPH

Parametry

Indikační skupina Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
Forma Potahovaná tableta
Cesta podání Perorální podání
ATC skupina ibuprofen
Účinné látky ibuprofen

Krátký popis produktu

Krátký popis produktu

Příbalový leták

Příbalový leták
Diskuze 0

Diskuze k produktu (0 zákazníků)

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?
Dotaz k produktu