Apo-Ibuprofen tbl.por.flm.100x400mg

Registrovaný léčivý přípravek
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.
skladem
expedujeme: 10. 3. 2021
Ihned k vyzvednutí v lékárně Pohořelice: Více než 5 balení
Ihned k vyzvednutí v lékárně Klobouky: Více než 5 balení
149 Kč
135 Kč bez DPH

Parametry

Indikační skupina Antirheumatica, antiphlogistica, antiuratica
Forma Potahovaná tableta
Cesta podání Perorální podání
ATC skupina ibuprofen
Účinné látky ibuprofen

Krátký popis produktu

Krátký popis produktu

Příbalový leták

Příbalový leták
Diskuze 0

Diskuze k produktu (0 zákazníků)

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?
Dotaz k produktu