Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních antiflogistik (protizánětlivých léků, NSAID), zmírňuje bolest a snižuje horečku. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód SUKL: 0170267
Výrobce: APOTEX
nedostupný
expedujeme: budeme vás informovat
63 Kč
57 Kč bez DPH

Krátký popis produktu

Krátký popis produktu

Příbalový leták

Příbalový leták
Diskuze 0

Diskuze k produktu (0 zákazníků)

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?
Dotaz k produktu