Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

Registrovaný léčivý přípravek
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód SUKL: 0188202
Výrobce: BAYER BITTERFELD
nedostupný
expedujeme: budeme vás informovat
Ihned k vyzvednutí v lékárně Pohořelice: Poslední kus
Klobouky: na rezervaci do druhého dne
109 Kč
99 Kč bez DPH

Parametry

Indikační skupina Analgetica, antipyretica
Forma Obalená tableta
Cesta podání Perorální podání
ATC skupina kyselina acetylsalicylová
Účinné látky kyselina acetylsalicylová

Krátký popis produktu

Krátký popis produktu

Příbalový leták

Příbalový leták
Diskuze 0

Diskuze k produktu (0 zákazníků)

Potřebujete poradit nebo se na něco zeptat?
Dotaz k produktu